Michał Jabłoński

Założyciel We Love Design

JESTEŚMY PIONIERAMI

In-House UX to coś, czego w Polsce
jeszcze nie było! 😮

01

Kod przyjazny SEO

Nasz kod jest zoptymalizowany pod kątem wyszukiwarek, co zapewnia lepszą widoczność Twojej strony w wynikach wyszukiwania i przyciąga większy ruch.

02

Najlepsze Praktyki

Stosujemy najnowsze i sprawdzone metody w zakresie kodowania i projektowania, aby zapewnić niezawodność i wysoką jakość naszych usług.

03

20+ Realizacji

Dzięki naszemu doświadczeniu w ponad 20 projektach, wiemy jak dostarczać rozwiązania spełniające oczekiwania naszych klientów.

04

Responsywność

Tworzymy strony, które doskonale wyglądają i funkcjonują na każdym urządzeniu, niezależnie od jego rozmiaru i specyfikacji.

05

Testowanie

Nasze procesy obejmują rygorystyczne testowanie, aby zapewnić, że finalny produkt jest wolny od błędów i gotowy do użytku.

Portal Cars4Europe

Zakodowaliśmy nową szatę graficzną dla portalu Cars4Europe. Całość zamknęła się w jeden miesiąc a nowy UX/UI jest już wdrożony live.

 • Szybka realizacja
 • Przygotowanie widoków mobile
 • Pełna responsywność

Strona Berlin42

Wdrożenie strony internetowej na podstawie projektu graficznego do WordPress. Berlin42 jest idealnym miejscem, jeśli chcesz nauczyć się programowania za free!

 • Wdrożenie WordPress
 • Optymalizacja szybkości
 • Zdjęcia w formacie WEBP

Strona Happy Parrots

Prosta i nowoczesna strony agencji marketingowej Happy Parrots. Nas nas zielone akcenty okazały się być strzałem w dziesiątkę. A wy, co sądzicie?

 • Zakodowanie HTML
 • Wdrożenie do WordPress
 • Konfiguracje

Dashboard Spirit24

Dashboard dla kierowców Ubera, Bolta etc. umożliwiający im proste rozliczanie. Dzięki nowemu interfejsowi jest to nie tylko jeszcze łatwiejsze ale dużo przejrzystsze.

 • Zaprojektowanie UX/UI
 • Zakodowanie frontend
 • Najlepsze praktyki UX

FRONTEND DEVELOPMENT

Nowoczesne Rozwiązania dla Twojej Strony Internetowej

Odkryj jak profesjonalne kodowanie frontend może zmienić Twoją stronę internetową

Kodowanie frontend odnosi się do tworzenia interfejsu użytkownika strony internetowej lub aplikacji. Używając technologii takich jak HTML, CSS i JavaScript, frontend developerzy skupiają się na tym, co użytkownicy widzą bezpośrednio w swoich przeglądarkach. Dzięki temu, możliwe jest tworzenie responsywnych, dynamicznych i interaktywnych doświadczeń, które angażują użytkowników i zwiększają efektywność strony.

Profesjonalne kodowanie frontend przynosi szereg korzyści, takich jak: zwiększona responsywność i dostępność strony, lepsze wrażenia użytkownika, szybsze ładowanie strony i poprawiona kompatybilność z różnymi przeglądarkami i urządzeniami. Ponadto, dobrze napisany kod frontend jest łatwiejszy w utrzymaniu i aktualizacji, co jest kluczowe dla długoterminowego sukcesu projektu internetowego.

Nowoczesne praktyki kodowania frontend mają bezpośredni wpływ na SEO. Strony szybko ładujące się, z dobrze strukturyzowanym kodem HTML, dostosowane do urządzeń mobilnych i z łatwo dostępną treścią, są lepiej oceniane przez wyszukiwarki. Dodatkowo, poprawna semantyka i struktura strony ułatwiają indeksowanie przez roboty wyszukiwarek, co przekłada się na wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania.

Wśród najpopularniejszych technologii frontendowych znajdują się HTML5, CSS3 oraz JavaScript i jego różnorodne frameworki takie jak React, Angular, i Vue.js. Dodatkowo, narzędzia takie jak Sass (preprocesor CSS) oraz różne systemy zarządzania treścią (CMS), np. WordPress, także odgrywają kluczową rolę w procesie tworzenia nowoczesnych i funkcjonalnych stron internetowych.