Szybka wiadomość 💬

ZESPÓŁ WE LOVE DESIGN

Wartości, które są naszymi standardami

Terminowość przede wszystkim

Wiemy jak ciężko być punktualnym na tak dynamicznym rynku jak branża IT. Wiemy również jak ważnym jest to aspektem dla naszych klientów, którzy często mają z góry narzucone deadline’y na przekazanie danych projektów dalej. Dlatego utrzymywanie terminów oraz bieżące update’y są naszą zasadą #1 a punktualność kluczową wartością każdego członka zespołu.

Entuzjazm w życiu i biznesie

W naszym zespole nie mamy osób, którym brakuje charyzmy. Uważamy, że energia w życiu przeniesiona na biznes pozwala czerpać fun z prowadzonych projektów i wykonywać je sprawniej oraz lepiej. Nie wykonujemy projektów, by tylko je “odklepać” - do każdego z nich dokładamy coś od siebie i zawsze proponujemy dodatkowe rozwiązania.

Po prostu robienie swojego

Wiele osób uważa, że w życiu chodzi o to, by siebie odnaleźć. My uważamy nieco inaczej - dla nas sensem każdego człowieka jest to, by siebie stworzyć. Przez codzienną pracę, kształtowanie swojej osobowości i dobrych nawyków w pracy i myśleniu.

Brak akceptacji dla negatywizmu

Pod żadnym pozorem nie akceptujemy negatywizmu w naszym zespole. A każda wiadomość jest finalnie dla nas dobrą wiadomością :)

Ciągłe mierzenie wyżej

Jak mówi Dan Pena: “Co zmierzone, to zrobione”, dlatego konsekwetnie badamy nasze wyniki i ciągle rozwijamy nasz zespół w stronę bycia high-performance. Rozwój naszych umiejętności i szczere rozliczanie samego siebie z wykonanej pracy jest priorytetem zespołu We Love Design.

Humbition

Czyli połączeni słów humble (pokora) i ambition (ambicja) - mamy wysokie cele, ale wiemy, że trzeba na nie wytrwale zapracować. Rozwijamy się zatem projekt po projekcie wiedząc, że utrzymanie naszych standardów zapewni renomę naszej firmie i pozwoli zajść bardzo daleko.